0850 305 64 34 info@aviationday.net

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturarak ödeme yapabilir, tur durumunuzu takip edebilir ve deneyimlerinizi tur sonrası özgürce paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
E-posta*
Telefon Numarası*
Ülke*
Yeni bir üyelik oluşturarak Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üye misin?

Giriş Yap
0850 305 64 34 info@aviationday.net

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturarak ödeme yapabilir, tur durumunuzu takip edebilir ve deneyimlerinizi tur sonrası özgürce paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
E-posta*
Telefon Numarası*
Ülke*
Yeni bir üyelik oluşturarak Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üye misin?

Giriş Yap

Balonla Uçmak İçin 8 Neden

Uçmak insanlar için hep hayal olarak kalmış bir aktivitedir. Hatta küçükken pek çok uçan balona sahip olup, gökyüzünde seyahat edileceğini düşünenlerimizin sayısı da az değildir. Çoğu zaman uçak gibi toplu taşıma araçlarında bu keyfin nasıl bir his olduğu anlaşılmaya çalışılır. Ancak hiçbir aktivite, balon ile uçmak kadar haz vermez. Kapadokya gibi doğa harikası bir tabiatı gökyüzünden izlemek de paha biçilemez bir ayrıcalık olsa gerek. Üstelik bu balon seyahati yalnızca uçma fikrini törpülemekle kalmıyor, aynı zamanda en özel anılarınızın unutulmaz anı olarak hafızalarınıza kazınıyor. İşte balon ile uçmak için yalnızca 8 neden.

1. Hayalleriniz Gerçek Olsun

Küçüklükten bu yana hayali kurulan uçma eylemi için kanatlarınızın olmasına gerek yok. Büyük ve güvenli balonlar ile gökyüzüne çıkabilir ve uçmanın zevkini tadabilirsiniz. Ayrıca güven konusunda endişe etmenize de gerek yok. Çünkü Aviationday firması sizler için tüm güvenlik önlemlerini alıyor. Sizlere de yalnızca gökyüzünün ve ayaklarınızın altındaki yeryüzünün keyfini çıkarmak kalıyor.

2. Kapadokya’ya Bir de Yukarıdan Bakın

Peri bacaları ile bezeli güzide şehrimizin güzellikleri saymakla bitmez. Karış karış gezseniz de bu şehre doyamazsınız. Ancak bu şehri hiç gökyüzünden izleme keyfini aklınıza getirdiniz mi? Bir bütün olarak görebileceğiniz bu doğa harikasını ayaklarınızın altına seren Aviationday firması sizler için büyük, geniş ve güvenlik önlemleri alınmış balonları hazırlıyor.

3. Özel Zamanlarınıza Özel Mekanlar Oluşturun

Evlenme teklifi ya da doğum günü gibi özel zamanlar için herkes özel bir mekan tercih eder. Ancak gökyüzü kimsenin aklına gelmez. Sevdiklerinizin ayaklarını mutluluktan yerden kesmek istemez misiniz? İşte Aviationday sizler için bu özel zamanlarınızda gerçekten ayaklarınızı yerden kesmeye hazırlanıyor. Gökyüzünde yapılan bir evlenme teklifi hiçbir kadının hayır diyeceği organizasyon gibi gözükmüyor. 🙂

4. Günün En Sevdiğiniz Saatinde Orada Olun

Kimi sabah güneşine hayrandır, kimi ise gün batımına aşık. Bazılarımız puslu havalardan hoşlanırız, bazılarımız ise günlük güneşlik. O hayranlık duyduğunuz gökyüzünü, gökyüzünde yaşamak istemez misiniz? Hemen harekete geçin ve ne şafağı kaçırın, ne de gün batımını. Aviationday sizler için uzman bir ekip ile birlikte rüya gibi bir gün hazırlıyor.

5. Tüm Gününüzü Buna Ayırmak İsteyeceksiniz

Balon turları sanıldığı gibi kısa sürede biten eğlencelerden değildir. Uçuş öncesi ikramlardan, uçuş sonrası kutlamalara kadar her şeyin bulunduğu bu turlarda sevdikleriniz ile birlikte doyumsuz bir gün geçirebilirsiniz. Hatta evlenme teklifi organizasyonlarınız için sürpriz kutlamalar da buna dahil.

6. Uçuş Korkunuzu Bu Eşsiz Deneyim İle Yenin

Pek çok insanda var olan uçuş korkusu aslında tamamen psikolojik bir durumdur. Uçuş korkusu insanın kendini güvende hissetmemesinden ve sürekli buna odaklanmasından kaynaklanmaktadır. Ancak balon ile uçuşta odaklanacağınız onlarca güzellik sayesinde uçuş korkunuzu çoktan yenmiş olacaksınız. Ayrıca tüm sevdiklerinizin yanınızda olmaması için de hiçbir engel bulunmuyor.

7. Gezi Hatıralarınızı Süsleyecek Fotoğraflar Edinin

Herkes gezdiği yerleri fotoğraflamak ister. Ancak gökyüzünü fotoğraflamak her zaman mümkün olmayabilir. Seyahat anılarınızı süsleyecek ve bu deneyimi unutmamanızı sağlayacak eşsiz kareler yakalamak mümkün. tüm güvenlik önlemlerinin alındığı balonlarda uzman fotoğrafçılar eşliğinde doyasıya poz verebilir ve bu anları ölümsüzleştire bilirsiniz. Hatta düğün fotoğraflarınızın arasında neden gökyüzünde de bir kareniz olmasın ki.

8. Özgürlük Hissini Dorukta Yaşayın

Uçmak özgürlüktür. Ülkemizin eşsiz yerlerinden olan Kapadokya’da özgürlük hissini olması gerektiği yerde, gökyüzünde yaşamak sizin de hakkınız. Uzman pilotlar eşliğinde çizilen rotanızın her anından keyif alacak ve yeryüzünün aslında ayaklarınızın altında ne kadar da küçük olduğuna şahit olacaksınız.

Tüm maddelerden sonra sizde gökyüzünü keşfetmeye karar verdiyseniz Aviationday üzerinde yer alan birbirinde farklı onlarca hava sporu için sizi buraya tıklarsanız Uçuşlar sayfamıza alabiliriz.

Cevap Bırakın