0850 305 64 34 info@aviationday.net

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturarak ödeme yapabilir, tur durumunuzu takip edebilir ve deneyimlerinizi tur sonrası özgürce paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
E-posta*
Telefon Numarası*
Ülke*
Yeni bir üyelik oluşturarak Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üye misin?

Giriş Yap
0850 305 64 34 info@aviationday.net

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturarak ödeme yapabilir, tur durumunuzu takip edebilir ve deneyimlerinizi tur sonrası özgürce paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
E-posta*
Telefon Numarası*
Ülke*
Yeni bir üyelik oluşturarak Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üye misin?

Giriş Yap

Fethiye’de Tatil Yapmak İçin 8 Neden

Fethiye, Ege ve Akdeniz’in birleştiği noktada yer alan ve turizm açısından oldukça önemli olan tatil yörelerinden birisidir. Fethiye’de tatil yapmak için birçok neden söz konusu. Fethiye, kıyı şeridi boyunca son yıllarda oldukça büyük bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Birçok yabancı turist tarafından tercih edilen Fethiye yerli turistin de gözdesi durumunda. Yabancı turistlerin sıklıkla tercih etmesi nedeni ile birbirinden farklı birçok kültürü bir arada görmek mümkün. Fethiye için birçok avantaj söz konusu ve bu nedenden dolayı Fethiye’de tatil yapmak için birçok neden söz konusu.

1. Birbirinden Güzel Koylarda Serin Sularda Yüzün

Fethiye coğrafi durumları nedeni ile kıyı şeridinin girintili ve çıkıntılı olmasına bağlı olarak birbirinden güzel koylara ev sahipliği yapıyor. Denizin güzel ve temiz olması ile birlikte bu koylarda tatil yapmak birçok misafirin hayalini süsleyen bir durum olarak dikkat çekiyor. Yapılan tekne turları ile birlikte bu8 koylara ziyaretler yapılarak serin sularda denizin keyfini çıkarmak Fethiye’de bir adet haline gelmiş durumda. Firmanın sunmuş olduğu imkanlar ile bu güzel koylara düzenlenecek geziler ile Fethiye2nin güzelliklerini keşfetmek mümkün. Aviationday Firması Fethiye’de bulunan birbirinden güzel koylarda tatil yapma imkanı söz konusudur.

 Kelebekler Vadisinde Kamp

Fethiye’de popüler olan bir başka önemli unsur da kelebekler vadisinde kamp yapılmasıdır. Kelebekler vadisi dünyaca ünlü yerlerden birisidir ve bu vadiye tekneler ile ulaşım sağlanabiliyor. Burada birbirinden güzel renklere sahip kelebeklerin olması nedeni ile ismini buradan almıştır. Kelebekler vadisinde kamp yaparak tatile ayrı güzel bir hava katmak mümkün. Firmanın kaliteli hizmeti ile kelebekler vadisinde güzel bir tatil yapabilirsiniz. Kelebekler vadisinde kamp organizasyonu yapan Aviationday Firması, bu bölgenin dünyaya tanıtılmasında önemli bir rol oynuyor.

3. Likya Yolunda Yürüyüş

Fethiye, tarihi likya yolunun önemli merkezlerinden birisidir. Likya yolu Fethiye içerisinde yer almasından dolayı bu yol Fethiye’ye hem antik bir hava yaratıyor hem de gelen misafirlerin tarihi bir tura çıkmalarını sağlıyor. Bu nedenden dolayı Fethiye’de hem denizin güneşin tadını çıkarabilir hem de tarihi ve kültürel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Aviationday Firması tarihi Likya yolunda yürüyüş organizasyonları yaparak misafirlere mistik bir hava yakalamalarını sağlıyor.

4. Yamaç Paraşütü ile Heyecanı Yaşa

Fethiye dendiğinde akla ilk gelen aktivitelerden birisi de yamaç paraşütüdür. Fethiye’yi ziyarete gelen birçok yerli ve yabancı turist Fethiye’deki yamaç paraşüt imkanlarından yararlanıyorlar. Güzel ve manzaralı bir doğa yapısı nedeni ile yamaç paraşütü yapan misafirler Fethiye’nin güzelliğini havadan da izleyebiliyorlar.

5. Kayaköy’de Keyifli Gezinti

Fethiye’de mevcut olan en ilginç yerlerden birisi de Kayaköy’dür. Kayaköy terkedilmiş bir Rum köyü olarak biliniyor. Terk edilmiş olmasından dolayı da köyde kimse yaşamıyor. Ancak köyün bu özelliğinden yararlanılarak turizme açılmış durumda. Bu nedenle birçok yerli ve yabancı turistler Kayaköy’e gelerek terk edilmiş köyü gezme imkanına sahip olabiliyorlar.

6. Mavi Denizlerde Tekne Turu

Fethiye’de yapılması gereken bir başka önemli aktivitelerden birisi de tekne turudur. Masmavi denizlerde tekne turu ile tatil daha keyifli bir hale geliyor. Birbirinden güzel koylarda duran tekneler misafirlerine koyların ve denizin güzelliğinden yararlanmalarına imkan sağlıyor. Tekne turu organizasyonları ile Aviationday Firması, Fethiye’ye gelen turistlere kaliteli bir tatil imkanı yakalamalarını sağlıyor.

7. Kabak Koyunda Eşsiz Bir Tatil

Fethiye’nin gözde yerlerinden birisi olan Kabak koyda bungalov tipi evlerin var olmasından dolayı tam bir kamp merkezi durumundadır. Kabakkoy’da kamp yapmak mümkün olduğu gibi denizin mavisi ve doğanın yeşilini bir arada yaşamak da mümkün.

8. Saklıkent’in Büyüsünde Tatil

Fethiye’de bulunan tarihi Saklıkent dünya genelinde büyük bir hayranlık uyandıran yerlerden birisidir. Özellikle tarihi eserlerin deniz ile birleşmesi merkezinde yer almasından dolayı farklı bir turistik hava yaratmasına bağlı olarak Fethiye’ye gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken en önemli merkezlerden birisi olması ile dikkat çekiyor.

 

Cevap Bırakın