0850 305 64 34 info@aviationday.net

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturarak ödeme yapabilir, tur durumunuzu takip edebilir ve deneyimlerinizi tur sonrası özgürce paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
E-posta*
Telefon Numarası*
Ülke*
Yeni bir üyelik oluşturarak Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üye misin?

Giriş Yap
0850 305 64 34 info@aviationday.net

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturarak ödeme yapabilir, tur durumunuzu takip edebilir ve deneyimlerinizi tur sonrası özgürce paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
E-posta*
Telefon Numarası*
Ülke*
Yeni bir üyelik oluşturarak Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üye misin?

Giriş Yap

Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme seçenekleri neler?

Aviaitonday üzerinden aldığınız tüm hizmetleri online olarak kredi kartı / banka kartı ile ödeyebilirsiniz.
Ayrıca hizmetlerimizin depozito ücretini internet üzerinden ödedikten sonra kalanını gerekirse nakit ödeyebilirsiniz.

Aviaitonday ile ödeme yapmak güvenli midir ?

Aviationday, internet üzerinden satış yapabilmenin tüm gerekli yükümlülüklerini yerine getirmekte olup SSL sertifikası ile bilgilerinizi korumaktadır.

Ayrıca ödeme sistemi alt yapısı olarak Türkiye’nin en güvenilir firmaları arasında yer alan İyizico güvencesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Uçuş hizmeti aldıktan sonra neler yapmam gerekiyor ?

Aviaitonday üzerinden herhangi bir uçuş paketi satın aldıktan üyeliğinize ait e-posta hesabını kontrol ederek gerekli rezervasyon bilgilerin size iletildiğinden emin olunuz. Bu işlemin ardından satın alma işleminizi onayladıktan sonra 3 iş günü içeresinde müşteri destek ekibimiz sizinle iletişime geçerek hem rezervasyon bilgilerinizi teyit edip hemde sizin merak ettiğiniz soruları cevaplayacaklar.

Kupon kodumu nasıl kullanabilirim ?

Aviaitonday üzerinde geçerli kuponları satın alma işlemi sırasın İletişim Bilgileri sayfasında kullanabilirsiniz.

Rezervasyonu iptal edersem ücret iadesi alabilir miyim ?

Ücret iadesi rezervasyon tarihinize göre değişiklik gösterebilir. Ücret iadesi ile ilgili sorular için İade Koşulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Rezervasyon işleminden sonra e-posta gelmedi. Ne yapmalıyım ?

Aviationday üzerinden herhangi bir uçuş paketi aldıktan sonra ortalama 6 saat içeresinde gerekli bilgilerin yer aldığı bir e-posta adresinize ulaşması gerekiyor. Eğer ki bu e-posta adresinize ulaşmadıysa birkaç senaryo mümkün olabilir.

1- E-posta adresiniz yanlış olabilir.
Üyelik sırasında girdiğiniz e-posta adresiniz geçerli olmayabilir veya geçerliliği daha sonrasında sonlanmış olabilir. Bu durumda lütfen Hesap Detaylarım sayfasına giderek e-posta adresinizi kontrol edin.
2- Spam (Gereksiz) klasörünü kontrol edebilirsiniz.
Aviaitonday tarafından gönderilen e-postalar hesabınızın Spam (Gereksiz) klasörüne düşebilir. Lütfen bu kısımı kontrol edin.
3- Yoğunluk veya hata olabilir.
Sistemimizde yoğunluklar veya hatalar sebebi ile size gerekli e-postayı gönderememiş olabiliriz. Lütfen diğer adımları uyguladıktan sonra hala Aviationday tarafından gönderilen bir e-posta bulamadıysanız bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayın.

Rezervasyon işlemini yaptım fakat ödeme yapmadım. Kaç gün içinde ödeme yapmam gerekiyor ?

Ödeme yapmadan sadece rezervasyon işlemini yaptırmanız durumunda 7 gün içerinde en az depozito tutarını ödemeniz gerekmekte. Aksi halde size bildirim yapılmaksızın rezervasyon işleminiz iptal edilir.

Seçmiş olduğum uçuş herhangi bir sebep ile iptal olursa ne yapabilirim ?

Aviaitonday üzerinden satın aldığınız tüm uçuşlar size bağlı olmayan sebepler ile iptal edilmesi durumunda tarafımızca size bilgilendirme yapılmakta olup ayrıca satın aldığınız aktiviteyi başka bir tarihe erteleyebilir ya da ücret kesintisi ile iptal edebilirsiniz.

Rezervasyon durumu ile ilgili bilgilere nereden ulaşabilirim ?

Rezervasyon işleminiz ile ilgili gerekli tüm bilgilere Hesap Detaylarım sayfasında yer alan Rezervasyonlarım sekmesinden kolayca takip edebilirsiniz.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı ?

Sıkça Sorulan Sorular arasında aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız hemen aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.