0850 305 64 34 info@aviationday.net

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturarak ödeme yapabilir, tur durumunuzu takip edebilir ve deneyimlerinizi tur sonrası özgürce paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
E-posta*
Telefon Numarası*
Ülke*
Yeni bir üyelik oluşturarak Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üye misin?

Giriş Yap
0850 305 64 34 info@aviationday.net

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturarak ödeme yapabilir, tur durumunuzu takip edebilir ve deneyimlerinizi tur sonrası özgürce paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
İsim*
Soyisim*
E-posta*
Telefon Numarası*
Ülke*
Yeni bir üyelik oluşturarak Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Zaten üye misin?

Giriş Yap

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

Aviationday Web Sitesi Kullanım Koşulları (“Kullanım Koşulları”), www.aviationday.net isimli web/mobil site ve mobil uygulamalarına (“Site”) giriş yapan, kullanan ve/veya üye olan Kullan aviationday.net kullanıcıları için Sitede sunulan Hizmetlerin ve bu Hizmetlerden yararlanma şartlarını belirlemektedir.

Aviationday Kullanım Koşullarında:

“Site”; www.aviationday.net isimli web/mobil site ve mobil uygulamalarına,
“Hizmet”, İşletme’nin bu Sözleşme kapsamında Kullanıcılara sağlayacağı ürün veya hizmetleri,
“İşletme”, Site aracılığı ile satışa sunulacak Hizmet veya ürünü sağlamaya tek mükellef gerçek kişi, tüzel kişi ya da ilgili kuruluşu,
“Kullanıcı”, Site’yi ziyaret eden, Site’ye üye olan ve Site avantajlarından faydalanan kişileri,
“Kupon”, Kullanıcıların, İşletme’nin Hizmetlerinden faydalanmalarını sağlayan ve üzerinde referans numarası taşıyan kuponu veya Kullanıcıya elektronik posta, SMS, MMS veya Aviationday tarafından belirlenecek sair yollarla gönderilen referans numarasını ifade eder.

Kullanıcıya ve İşletmeye aracılık eder. İşletme ve Aviationday, birbirinden bağımsız ve ayrı kuruluşlardır. Aviationday, Kullanıcı ile İşletmeyi bir araya getiren platform niteliğinde olup; Sitede sunulan hizmet ve ürünlerin hiçbir şekilde sağlayıcısı/sunucusu/ifa edicisi ve/veya İşletme’nin acentesi, bayii, vekili, temsilcisi vb. değildir. İşletme tarafından Kullanıcıya sağlanan hizmetlerin tüm sorumluluğu İşletme’ye ait olup Avrasya Havacılık Grubun verilen hizmetlerle ilgili hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kullanıcı, Site’ye girerek, kullanarak ve/veya üye olarak işbu Site’yi kullanma koşullarının tamamını okuduğunu, tüm hükümleri anladığını ve onayladığını ve üyeliğe ve Hizmet’lere ilişkin olarak Aviationday tarafından açıklanan her türlü beyanı ve bu beyanlara uygun davranacağını kabul eder.

ÜYELİK

Üyelik, Site’nin ilgili bölümünden, Kullanıcı tarafından Site’ye üye olmak için gerekli kimlik bilgilerinin gönderilmesi suretiyle kayıt işleminin yaptırılması ve Aviationday tarafından kayıt işleminin onaylanması ile tamamlanır.
Siteye üye olabilmek için, reşit olmak olmak gerekmektedir. Kullanıcı, Siteye üye olarak reşit olduğunu ve Site’de sunulan hizmet ve ürünleri satın alabilecek yaşta olduğunu kabul taahhüt eder.

Kullanıcı siteye üye olduktan sonraki satın alma işlemi, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilir. Kullanıcı, satın alma işleminden önce Site’nin ilgili yerindeki Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış
Sözleşmesi’ni kabul ederek satın alma işlemini tamamlar.

Kullanıcı, üyelik prosedürünü yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken, Site Koşullarında yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, belirtilen tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcının, Site dahilin de yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir.
Kullanıcı bilgilerinin gerçeğe aykırı olarak beyan edilmesine ilişkin tüm hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcıya aittir.
Kullanıcı Site’de sunulan Hizmet’lerden yararlanabilmek amacıyla kullandığı sisteme erişim araçlarının (Kullanıcı ismi, şifre v.b.) güvenliği, saklanması gibi hususların tamamen kendi sorumluluğunda olduğunu, bu hususlardaki tüm ihmal ve kusurlarından dolayı kendisinin ve/veya üçüncü kişilerin uğradığı veya uğrayabileceği zararlara istinaden Aviationday’in, doğrudan veya dolaylı, herhangi bir sorumluluğu doğmadığını kabul eder.

Kullanıcı, Kupon satın aldığında, Kupon’un sağladığı Hizmet’ten yasal olarak yararlanma hakkı bulunduğunu, Kupon’un sağladığı Hizmet’i veya ürünü yasal olarak kullanabilecek ve/veya tüketebilecek ehliyete sahip olduğunu, bu kapsamda Aviationday’in hiçbir sorumluluğu bulunmadığını kabul eder.

Aviationday, işletme ile kullanıcıya aracılık eder. Aviationday, Kullanıcı ile İşletme arasındaki temel hizmet/satış ilişkisinin tarafı olmayıp sadece ve sadece İşletme ve Kullanıcıyı site’de bir araya getirmektedir.

Kullanıcı, Gizlilik Hükümlerinde yer alan hükümler ile birlikte yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, Aviationday’in kendisine ait gizli/özel/ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple Aviationday’den her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul eder.

Kullanıcı da dahil olmak üzere üçüncü kişiler tarafından Site’de sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı Aviationday’in, Aviationday çalışanlarının veya yöneticilerinin sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imajlarin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü, bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Aviationday, kullanıcı da dahil olmak üzere üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir. Aviationday , siteyi her zaman, hiçbir bildirimde bulunmaksızın, değiştirebilir, bakım ve geliştirme çalışmaları ve/veya başkaca nedenlerle sitenin kullanımını kısıtlayabilir ve/veya durdurabilir.

Aviationday, kullanıcılara ilişkin bilgileri, yer alan Gizlilik Hükümlerindeki düzenlemelere uygun
olarak kullanabilir. Aviationday, Kullanıcılara ait gizli bilgileri Gizlilik Hükümlerinin aksine kullanmayacaktır.
Aviationday, kullanıcı (iletişim) bilgilerini Site’de yayınlanan Kampanyalar, Hizmet’in verilmesi ya da Site ile ilgili yeniliklerin bildirilmesi amacıyla, mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya yönelik olarak iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanabilir, markaları ve pazarlama iştirakleri ile paylaşabilir. Kullanıcı kişisel bilgilerinin kullanımının durdurulmasını talep ediyorsa bu talebini yazılı olarak info@aviationday.net adresine iletmelidir. Aviationday, Kullanıcı bilgilerini işbu Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Hükümlerinde belirtilen haller dışında üçüncü kişilerle paylaşamaz ve kullandıramaz. Kullanıcı Aviationday Koşulları kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Aviationday’in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul etmektedir.

Aviationday , sitede doğrudan ya da dolaylı olarak kontrolünde olmayan üçüncü şahısların sahip olduğu başkaca web sitelerine, portallara veya dosyalara link verebilir. Söz konusu linkler reklam, referans v.b. çeşitli amaçlarla sağlanmış olabilir. Aviationday söz konusu linklerin içeriği ve bu linkler vasıtasıyla erişilen portallar veya web sitelerinde sağlanan hizmet ve ürünlere ilişkin hiçbir garanti vermemekte olup Aviationday’in bu kapsamda hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kullanıcının site işleyişini engelleyici veya etkileyici faaliyetlerde bulunması, site’nin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunmayacaklarını, Site üzerinden üçüncü kişilerin haklarına tecavüz eden fillerde bulunması v.b. gibi hallerin Aviationday tarafından tespit edilmesi halinde kullanıcıyı site kullanımından men edebilir. Kullanıcı, Site Kullanma Koşullarını ihlal ettiği takdirde Aviationday , kullanıcının üyeliğini iptal edebileceği gibi Kullanıcı aleyhine yasal takip başlatabilir.
Aviationday, tamamen kendi takdirine bağlı ve tek taraflı olarak, işbu Kullanıcı Koşulları ve eklerini, uygun göreceği herhangi bir zamanda, değiştirebilir. İşbu Kullanım Koşulları’nın değişen hükümleri, değişikliğin sitede yayınlandığı tarihte geçerlilik kazanacak; geri kalan hükümler, aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Site’nin tasarım, metin ve ilgili kodlar da dahil olmak üzere tüm hakları Aviationday’indir. Site’de yayımlanan hizmetler, bilgiler ve telif hakları ve bunlara ilişkin çalışmalar da dahil olmak üzere marka, ticari bilgi, know-how’a yönelik her türlü maddi ve fikri mülkiyet hakları saklıdır. Kullanıcı, site üzerinde yer alan ve Aviationday ‘e ve diğer Kullanıcılara ait her türlü Fikri Sınai Mülkiyet Haklarını ihlal etmemeyi kabul eder.

Site’de yayımlanan içerik, bilgi, resim, video ve veri tabanlarının tüm hakları saklıdır. Kullanıcı, sitede yayınlanan hizmetleri, bilgileri, Aviationday’in telif hakkına konu bilgi ve çalışmalarını dağıtamaz, satamaz, sergileyemez, çoğaltamaz; bu kapsamda başkaca bir çalışma türetemez. Aksi halde, DMS, İşletme, lisans veren ve diğer lisans hakkı sahipleri de dahil olmak üzere üçüncü kişilerin tüm zararları ile bu sebeple Aviationday’ten talep edilen tazminat miktarı, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere tüm zararları kullanıcıdan tazmin edecektir.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

SÖZLEŞME ŞARTLARI

1- İş bu sözleşmesinin konusunu müşterinin, Aviationday vasıtası ile aşağıda açıklanan şartlar ile birlikte uçuş rezervasyonu ve indirim aldığı ve-veya alabileceği hizmetleri oluşturmaktadır.

2-Yurtiçi turlarda nüfus cüzdanının yolcuların yanlarında bulunması gerekmektedir.

3-Hizmetlerimizi etkileyen beklenmeyen bir durum olursa, rezervasyon sahibine bildirilmesi suretiyle değişiklik yapabilir.

4-Aviationday, uçuş programında rezervasyon sahibine ilave maliyet getirmeyen eşdeğerde alternatif düzenlemeler ve değişiklikler yapma hakkına haizdir.

5-MÜCBİR SEBEPLER: Sözleşme yapılırken tarafların öngörmediği bir durumun ortaya çıkması durumunda savaş, doğal afet,deprem, olağanüstü hal,rezervasyon sahibinin vefat etmesi vb. sözleşme kendiliğinden hükümsüz hale gelecektir. Bu durumda,tarafların yükümlülükleri karşılıklı olarak sona erer. Mücbir sebepler tur başladıktan sonra ortaya çıkarsa, Aviationday sorumluluğu, rezervasyon sahibini, işletmemizden bedel iadesi de dahil olmak üzere, başkaca herhangi bir hak ve alacak talep edemez.
6-Rezervasyon sahibinin, turu farklı nedenlerle, 3. kişiye devredebilmesi için turun başlama tarihine en az 5 gün kala, tura katılma kartlarına haiz olan kişiye ilişkin bilgi ve belgeleri, Aviationday’e bildirmek zorundadır.
7-Müşteri, Otel rezervasyon tarihinin başlamasından 5 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Devir alan bakiyeden ve devir sebebiyle doğan masraflardan devir eden ile müteselsilen sorumlu bulunmaktadır. Bakiye ve devir sebebiyle doğan masraflardan acentanın bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

8-Rezervasyon sahibi; paypal ,sanal pos ,havale veya eft ile ödemesini yapıp kullanıcı sözleşmesini herhangi bir sebepten dolayı imzalamamış olsa dahi bu sözleşmedeki yazılı şartlarda belirtilen hizmeti almış olduklarını taahhüt etmiş olurlar.

9- Rezervasyon sahibi, yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etme yükümlülüğünde olup, yolculuk esnasında kayıp/çalıntı/zayi olan eşyalardan acentenin veya çalışanlarının ağır kusuru hariç acentenin sorumluluğu yoktur.

10-Sözleşmeden kaynaklanan ihtilafların çözümünde İstanbul Tüketici Mahkemeleri ve Hakem heyetleri yetkilidir.

Rezervasyon sahibi,sözleşmeyi okuduğunu, sözleşme şartlarını anladığını ve kabul ettiğini, özgür iradesi ile sözleşmeyi onayladığını beyan etmesi üzerine, sözleşme taraflarca birlikte kabul edilmiştir ve sözleşme mail yoluyla müşteriye gönderilmiştir.

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi Burada Yer Alacak.

İade Koşulları

Aktivite gününe minimum 15 kala tamamen iptal edilebilmektedir. Son 5 gün kala’ya kadar ise rezervasyon tarihinde değişiklik yapılabilir. 5 gün ile son 2 gün arasında değişiklik istenirse %40 hizmet kesintisi uygulanmaktadır. Rezervasyonu yapılmış hizmetlerde faaliyet gününe 2 günden daha az kalmış ise iptal veya değişiklik yapılamamaktadır. Satın alınan hizmet rezervasyon yapılmaması durumunda 1 yıl içerisinde kullanılabilmektedir.